O nas

Jesteśmy zewnętrznym działem marketingu, który dzięki swojemu doświadczeniu pozwoli Ci uniknąć wielu rozczarowań i sprawić, że ani Ty, ani Twój zespół, nie będziecie musieli uczyć się na własnych błędach. Trendy w marketingu internetowym zmieniają się z miesiąca na miesiąc, dlatego stawiamy na ciągły rozwój, by zapewnić naszym Klientom satysfakcjonujące wyniki.

Co nas wyróżnia?

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę?

Dbamy o relacje 🤝

Każde nowe zapytanie, każda oferta, każda rozmowa i wymiana maili oraz każdy nowy klient cieszą nas tak samo jak za pierwszym razem. Jesteśmy agencją, która buduje relacje z klientami. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie drugiej strony i pozytywny feedback - wtedy wiemy, że to co robimy ma sens!

Pozostajemy w kontakcie 🤙

Stawiamy na długotrwałe relacje. Nawet jeśli świadczymy dla klientów jednorazowe usługi, cały czas pozostajemy w kontakcie i jeśli tylko pojawią się jakieś wątpliwości lub pytania, chętnie pomożemy.

Twój wzrost = nasza radość 🥳

Działamy na zasadach partnerskich. Świętujesz udaną akcję marketingową, rekordową sprzedaż lub wzrost w innej dziedzinie - świętujemy razem z Tobą!

Dowozimy wyniki 📈

Przed każdą współpracą wyznaczamy główny cel, który zamierzamy osiągnąć. Przez cały czas pracujemy nad wskaźnikami, które jasno pokażą, że nasze działania przynoszą efekty.

Nasze działania napędzają