Konsultacje

Nie wiesz na co zwrócić uwagę podczas kreowania wizerunku swojej marki, masz pytania lub wątpliwości? Nie przejmuj się, jesteśmy tutaj po to, żeby wskazać Ci odpowiednią drogę, która zaprowadzi Cię na szczyt. Skomplikowane procesy przetłumaczymy na prosty język, który pozwoli Ci wyjść na długą prostą i skutecznie rozwijać swój biznes.

Rozmawiamy o Twojej branży i obecnej sytuacji Twojej marki w mediach społecznościowych.

Jesteśmy zwolennikami rozmów w luźnej i przyjaznej atmosferze, podczas których możemy dokładnie poznać Ciebie, Twoją markę oraz poniekąd zapoznać się z branżą (jeśli jeszcze nie mieliśmy z nią kontaktu).

Obowiązkowym punktem każdego spotkania jest dobra kawa i jedno pytanie, które dużo mówi nam o Twoich planach i stosunku do mediów społecznościowych. Brzmi ono: “Co chciałbyś osiągnąć dzięki istnieniu w social media?”

Z pozoru proste pytanie często przysparza sporo kłopotów, ale nie martw się, jesteśmy również od tego, by na podstawie rozmowy krok po kroku dojść do tego, na czym naprawdę Ci zależy. 

Na tym etapie:

 • znamy już Ciebie i Twoją markę
 • mamy cel, do którego będziemy zmierzać
 • zabieramy się do dalszej pracy
rozmowy

Analizujemy, zbieramy dane i poznajemy Twoją branżę oraz klientów.

kreacja

Teraz włączamy tryb ANALIZA… i dobrze się przy tym bawimy! Uwielbiamy ten stan, kiedy musimy w kilka dni stać się ekspertem w danej branży, którą dotąd znaliśmy pobieżnie. Nie poddajemy się jednak i krok po kroku idziemy do przodu. 

Wszystkie dane, które do tej pory zdobyliśmy, pozwalają nam sprecyzować Twoich klientów, czyli dobrać odpowiedni język i styl dla grupy docelowej Twojej marki. To krok milowy w komunikacji.

Na tym etapie:

 • wiemy o Twojej marce wszystko
 • poznaliśmy branżę, w której działasz
 • znamy profil Twojego klienta
 • pracujemy dalej

Przekazujemy Ci gotowe wskazówki.

To co w naszych głowach, od teraz będziesz miał na estetycznie wyglądającej i pełnej konkretów prezentacji. Staramy się operować prostym językiem, ponieważ zależy nam, żebyś nie musiał domyślać się lub szukać znaczeń słów branżowych, dlatego przekładamy je na zrozumiały język. Jeśli jednak po zapoznaniu się z prezentacją masz pytania lub któraś kwestia wymaga dodatkowego wyjaśnienia, oczywiście służymy pomocą i dokładnie opowiemy o tym, czego nie do końca zrozumiałeś.

Na tym etapie:

 • posiadasz wiedzę na temat obecności swojej marki w Internecie
 • wiesz jak dalej budować pozytywny wizerunek marki
 • otrzymałeś prezentację, z której możesz korzystać dożywotnio
wskazowki

Konsultacje zawsze kończymy sukcesem.

sukces

Nie lubimy tego momentu… Teoretycznie na tym kroku kończy się nasza współpraca, ale u nas nie do końca tak to wygląda. Nadal służymy pomocą i pozostajemy w kontakcie.

Zależy nam, żebyś był zadowolony i czerpał korzyści ze współpracy z nami, dlatego nasze drzwi są zawsze otwarte, telefony czekają na sygnał, a skrzynka mailowa jest gotowa przyjąć Twoje wiadomości.

Na tym etapie:

 • jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy Ci pomóc i przyczynić się do rozwoju Twojej marki

Jak przebiega proces współpracy?

Poznajemy Twoje problemy, słuchamy w jakim kierunku chciałbyś zmierzać i co dzięki mediom społecznościowym chcesz osiągnąć.

Analizujemy konkurencję, dobieramy odpowiednią ścieżkę dla Twojego biznesu.

Na podstawie analizy branży, w której działasz, dobieramy grupę docelową, czyli Twoich potencjalnych Klientów, którzy są najbardziej zainteresowani tym, co oferujesz.

Grupa docelowa to najważniejszy moment, po którym musimy zdecydować w jakim stylu i języku będziemy komunikować się jako marka z Klientami. To ważne, żeby nas rozumieli.

Komunikację i reklamę w social media zostawiamy wewnątrz Twojej firmy.

Przekazujemy odpowiednie wskazówki oraz ściśle określoną przez nas grupę docelową, statystyki konkurencji i inne materiały, z których możesz korzystać dożywotnio.

Jeśli po konsultacjach zdecydujesz, że jednak tą ważną kwestię chcesz pozostawić nam, spójrz tutaj, na pewno się dogadamy.

Cały plan działania, czyli STRATEGIĘ KOMUNIKACJI przedstawiamy w obszernej prezentacji, z której również korzystasz dożywotnio.

Od momentu poznania Twoich oczekiwań, na wysłanie gotowej analizy dajemy sobie do 10 dni.

Oferta

Konsultacje

Nie chcesz tracić czasu i promować swoich produktów lub usług metodą prób i błędów? To opcja zdecydowanie dla Ciebie.

To jak, działamy?

Daniel Jabłoński

Odezwę się w ciągu 24 godzin.

Odwiedź nas w socialach