skuteczna

agencja reklamowa

marketing / social media / strony internetowe / projektowanie graficzne

Pozytywny wizerunek marki w Internecie jest dziś absolutną koniecznością. Działamy niestandardowo, budujemy relacje z Twoimi klientami, realizujemy opracowaną taktykę. Skutecznie. 🎯

SKUTECZNA

AGENCJA REKLAMOWA

marketing / social media / projektowanie graficzne

Pozytywny wizerunek marki w Internecie jest dziś absolutną koniecznością. Działamy niestandardowo, budujemy relacje z klientami, realizujemy opracowaną taktykę. Skutecznie. 🎯

Co (dobrze) robimy

SVG Icon

Social media

Kompleksowo zajmiemy się Twoimi mediami społecznościowymi. Zbudujemy lojalną społeczność, która z czasem stanie się zaangażowana i w efekcie zostanie Twoim Klientem.

SVG Icon

Strony internetowe

Stworzymy dla Ciebie nowoczesną i skuteczną stronę internetową, która będzie się dobrze wyświetlała również na urządzeniach mobilnych. Każdą stronę szyjemy na miarę potrzeb.

SVG Icon

Projektowanie graficzne

Zaprojektujemy dla Ciebie angażujące grafiki do mediów społecznościowych, dzięki którym zbudujesz spójny wizerunek swojej marki. Projektujemy również wszelkie inne formy grafiki do sieci.

SVG Icon

Konsultacje

Rozmawiamy, poznajemy Twoje problemy, analizujemy i precyzujemy cele. Zebrane dane przedstawiamy w obszernej prezentacji, z której możesz korzystać dożywotnio.

Jak się z nami pracuje?

Udana współpraca nie musi prowadzić przez kręte ścieżki. U nas jest prosto. 😉

1. Rozmawiamy

Zadajemy Ci konkretne pytania, które zaoszczędzą czas obu stronom. Dowiemy się dzięki nim wszystkiego, czego potrzebujemy do określenia celów i rozpoczęcia współpracy.

Wykorzystujemy do tego formularz (brief), który wypełniasz sam, ale jeśli masz problemy lub pewną kwestię chcesz przedyskutować, jesteśmy otwarci na dialog.

2. Oferta

Po przeanalizowaniu briefu, tworzymy spersonalizowaną ofertę, w której dokładnie określamy, na czym polegać będzie nasza rola. Poznasz także cenę dobranego pakietu - musisz wiedzieć co i ile kosztuje.

3. Umowa

Po zaakceptowaniu przez Ciebie warunków współpracy, podpisujemy umowę, w której precyzujemy zakres naszych obowiązków.

4. Planujemy i działamy!

Po podpisaniu umowy zabieramy się do pracy, żebyś Ty mógł zająć się swoim biznesem. W pierwszym miesiącu poznajemy się, dlatego konsultujemy z Tobą projekty, nasze wizje i pomysły.

Na bieżąco otrzymujesz raporty z naszych prac (ich częstotliwość ustalamy podczas omawiania szczegółów współpracy).

Kto to robi

Daniel Jabłoński

💪 SUPERMOCE

marketing na Facebooku i Instagramie, kreowanie wizerunku marek

Dzięki odpowiednim ludziom, których spotkałem na swojej drodze, dziś marketing jest ważną częścią mojego życia. Za mną wiele inspirujących historii i ciekawych szkoleń, przede mną – jeszcze więcej.

Zdaję sobie sprawę, że często kupujemy sercem, zapominając przy tym
o chłodnej głowie. Media społecznościowe kocham za to, że tutaj każdy ruch jest dozwolony, a komunikacja zależy od misji i strategii marki. Możesz być autentyczny, śmieszny, profesjonalny – ważne, żebyś był skuteczny.

Cieszę się, że przy okazji nowych projektów mogę świetnie się bawić, poznawać kolejne branże i wdrażać pomysły, które powstały w mojej głowie.

Kamil Jabłoński

💪 SUPERMOCE

projektowanie graficzne digital, kreowanie wizerunku marek

Komercyjnie projektowaniem graficznym zajmuję się od przeszło 7 lat, choć dużo wcześniej wiedziałem, że praca z pikselami jest moim przeznaczeniem (którego nie próbowałem oszukać). Uwielbiam grafikę digital.

Od wielu lat staram się tworzyć “lepszą stronę internetu”, projektując
w zgodzie z najnowszymi trendami designu.
W projektowaniu najfajniejsze jest to, że mogę pomóc ludziom łatwiej trafić do tego, czego szukają i potrzebują w Internecie. Czasem kilka pikseli w prawo lub lewo robi różnicę.

Oprócz stricte projektowania graficznego interesuję się szeroko pojętym UX, co znacznie ułatwia mi tworzenie skutecznych projektów dla klientów.

Opinie klientów

Chłopaki ze Storilo zajmują się facebookową stroną Wielkiego Wozu od samego początku. Potrafili dostosować się do wieku odbiorców i stworzyć coś przejrzystego, a za razem ciekawego dla naszych gości. Cała ekipa Wielkiego Wozu jest zadowolona z efektów, jakie płyną z tej współpracy, a nasi goście są zaskakiwani wyobraźnią tych ludzi.

Poza tym nasza współpraca układa się wyśmienicie, komunikacja między nami oraz realizowanie zaleceń są na najwyższym poziomie. Storilo to gwarancja estetyki profilu oraz duże prawdopodobieństwo zwiększenia zysków. Krótko mówiąc: to przyszłość Twojej firmy. Polecam.
Kornel Igras
Wielki Wóz
Indywidualne podejście do klienta sprawia, że świadczone przez chłopaków usługi są na bardzo wysokim poziomie. Jestem wymagającym klientem, w związku z czym cenię ich za wyrozumiałość i cierpliwość, a także efektywne działanie pod presją czasu. Nigdy nie pozostawiają moich pytań bez odpowiedzi, a każdy mój pomysł konsekwentnie realizują. Dużym plusem, poza uważnym słuchaniem klienta, jest również to, że wychodzą z nowymi propozycjami oraz dają nam sporo trafnych rad i sugestii, co pokazuje, że nie traktują projektów ogólnikowo, a efekt końcowy jest zawsze dopięty na ostatni guzik. Polecamy z czystym sumieniem. 🙂
Sandra Gurbała
Sevennox Butik
Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Kamilem Jabłońskim. Podczas tworzenia strony internetowej Pan Kamil wykazał się elastycznością, profesjonalizmem oraz nowatorskim podejściem do tematu. Poza tym, co jest dla mnie bardzo istotne, mogłem liczyć na fachowe i praktyczne porady. 10/10 🙂
dr n. med. Grzegorz Jabłoński
Gabinet lekarski Jabłońscy
#CHWALIMYSIĘ

Zobacz, jak od zera zbudowaliśmy markę w social media

Wielki Wóz

Przekonaj się, jak stworzyliśmy zaangażowaną społeczność i poruszyliśmy tłumy. Ta historia pisze się na naszych oczach.

#DZIELIMYSIĘWIEDZĄ
  • 10 lutego 2023

Jak element ludzki w komunikacji może Ci pomóc?

Nie ważne, czy prowadzisz gabinet stomatologiczny, małą pizzerię, ekskluzywną restaurację, biuro nieruchomości lub serwis dla rowerów – za Twoimi usługami stoją ludzie, którzy wykonują określone zadania. Na pierwszy rzut oka

Czytaj więcej
  • 15 stycznia 2023

5 błędów, które być może popełniasz w social media

To, że aktywność w mediach społecznościowych jest koniecznością pewnie wie już każdy z Was. Jak je prowadzić, żeby skutecznie sprzedawały? Po pierwsze zadaj sobie pytanie: po co chcę to robić?

Czytaj więcej
  • 25 listopada 2022

Zaangażowna i lojalna społeczność kluczem do wysokich zasięgów organicznych

Brak kosztów, wysokie zasięgi, kilkaset łapek w górę i bezcenne komentarze, czyli bujamy w facebookowo-instagramowych obłokach. Czy jest to w ogóle możliwe i jeśli tak, to jak tego dokonać? W

Czytaj więcej

Masz pytania dotyczące naszych usług?

Daj nam znać, czego potrzebujesz. Odezwiemy się w ciągu 24h.

    Działamy? ;)

    Odwiedź nas w socialach